Ihmiset

Petra Jäntti
Senior Partner
NHG Design
Moona Kautonen
Senior designer
NHG Design
Aapo Toivola
Senior Designer, Partner
NHG Design
+358 40 595 4647
aapo.toivola@kaufmann.fi
Karoliina Ohrankämmen
Project Manager
NHG Design
Arttu Niskasaari
COO
NHG Design
+358 50 3847 784
arttu.niskasaari@kaufmann.fi
Miia Martikainen
Project Manager
NHG Design
+358 40 772 3859
miia.martikainen@kaufmann.fi
Anu Nokua
Designer
NHG Design
+358 40 190 1630
anu.nokua@kaufmann.fi
Heidi Grönholm
Head of Design
NHG Design
+358 50 512 0297
heidi.gronholm@kaufmann.fi
Ilja Miskala
Service Designer
NHG Design
+358 40 351 8066
ilja.miskala@kaufmann.fi
Joni Rinne
CTO
NHG Design
+358 400 515 280
joni.rinne@kaufmann.fi
Marika Sillantaus
Designer
NHG Design
Mika Hautamäki
Graphic Designer
NHG Design
+358 44 054 4636
mika.hautamaki@kaufmann.fi
Olli Väinämö
Designer
NHG Design
+358 40 552 3053
olli.vainamo@kaufmann.fi

Krista Koljonen
Administrative Manager

Thomas Holm
Senior Advisor
NHG Design
+358 50 525 6077
thomas.holm@kaufmann.fi
Ronja Mahosenaho
Senior Designer
NHG Design
+358 40 517 9326
ronja.mahosenaho@kaufmann.fi
Nico Vehmas
Service Designer
NHG / Kaufmann
+358 50 3751 725
nico.vehmas@kaufmann.fi

Haemme mahtavia tyyppejä tekemään terveydenhuollosta inhimillisempää.

Your Name?

Etsimme innostuneita, oma-aloitteisia ja rohkeita eri alojen osaajia kehittämään terveydenhuollon palveluista inhimillisempiä.

Laita avoin hakemus osoitteeseen:
krista.koljonen@kaufmann.fi