Ihmiset

Petra Jäntti
Senior Partner
NHG Design
+358 40 768 4759
petra.jantti@nhg.fi
Moona Kautonen
Senior designer
NHG Design
+358 40 0532767
moona.kautonen@nhg.fi
Aapo Toivola
Senior Designer, Partner
NHG Design
+358 40 595 4647
aapo.toivola@nhg.fi
Anna-Kaisa Asikainen
Project Manager
NHG Design
Heidi Grönholm
Head of Design
NHG Design
+358 50 512 0297
heidi.gronholm@nhg.fi
Natalie Söderlund
Senior Service Designer
NHG Design
+358 50 4531505
natalie.soderlund@nhg.fi
Ulla-Mari Hyötyläinen
Service Designer
NHG Design
Tuomas Taruvuori
Project Manager & Service Designer
NHG Design
+358 40 751 8328
tuomas.taruvuori@nhg.fi
Ronja Sokolnicki
Senior Designer
NHG Design
+358 40 517 9326
ronja.sokolnicki@nhg.fi
Maria Okkonen
Service Designer
NHG Design
+358 41 547 4218
maria.okkonen@nhg.fi
Emilia Pulkkinen
UX/UI Designer & Service Designer
NHG Design
+358 40 199 3341
emilia.pulkkinen@nhg.fi
Mika Hautamäki
Senior Graphic Designer
NHG Design
+358 44 054 4636
mika.hautamaki@nhg.fi
Bee Österman
Graphic Designer
NHG Design
+358 40 053 5530
bee.osterman@nhg.fi
Thomas Holm
Senior Advisor
NHG Design
+358 50 525 6077
thomas.holm@nhg.fi
Joni Rinne
CTO
NHG Design
+358 400 515 280
joni.rinne@nhg.fi
Nico Vehmas
Service Designer
NHG / Kaufmann
+358 50 3751 725
nico.vehmas@kaufmann.fi

Haemme mahtavia tyyppejä tekemään terveydenhuollosta inhimillisempää.

Your Name?

Etsimme innostuneita, oma-aloitteisia ja rohkeita eri alojen osaajia kehittämään terveydenhuollon palveluista inhimillisempiä.

Laita avoin hakemus osoitteeseen:
moona.kautonen@nhg.fi