People

Petra Jäntti
Senior Partner
NHG Design
+358 40 768 4759
petra.jantti@nhg.fi
Moona Kautonen
Senior designer
NHG Design
+358 40 0532767
moona.kautonen@nhg.fi
Aapo Toivola
Senior Designer, Partner
NHG Design
+358 40 595 4647
aapo.toivola@nhg.fi

Karoliina Ohrankämmen
Project Manager
NHG Design

Miia Martikainen
Project Manager
NHG Design

+358 40 772 3859
miia.martikainen@nhg.fi

Arttu Niskasaari
COO
NHG Design

+358 50 3847 784
arttu.niskasaari@nhg.fi

Ronja Mahosenaho
Senior Designer
NHG Design

+358 40 517 9326
ronja.mahosenaho@nhg.fi

Anu Nokua
Designer
NHG Design

+358 40 190 1630
anu.nokua@nhg.fi

Heidi Grönholm
Head of Design
NHG Design

+358 50 512 0297
heidi.gronholm@nhg.fi

Ilja Miskala
Service Designer
NHG Design

+358 40 351 8066
ilja.miskala@kaufmann.fi

Joni Rinne
CTO
NHG Design

+358 400 515 280
joni.rinne@nhg.fi

Marika Sillantaus
Designer
NHG Design

+358 41 4511895
marika.sillantaus@nhg.fi

Mika Hautamäki
Graphic Designer
NHG Design

+358 44 054 4636
mika.hautamaki@nhg.fi

Olli Väinämö
Designer
NHG Design

+358 40 5523053
olli.vainamo@nhg.fi

Thomas Holm
Senior Advisor
NHG Design

+358 50 525 6077
thomas.holm@nhg.fi

Your Name?

Etsimme innostuneita, oma-aloitteisia ja rohkeita eri alojen osaajia kehittämään terveydenhuollon palveluista inhimillisempiä.

Laita avoin hakemus osoitteeseen:
arttu.niskasaari@nhg.fi

Haemme mahtavia tyyppejä tekemään terveydenhuollosta inhimillisempää.